Serveruj.eu

Názov IP Adresa Mód (verzia) Hráči
Na tejto stránke nájdete najčastejšie otázky, ktoré si majitelia Minecraft serverov žiadajú u našej technickej podpory. Túto sekciu budeme pravidelne aktualizovať, aby sme Vám uľahčili prevádzku Vášho Minecraft servera.

Koľko ma bude stáť Minecraft server ?

Často kladené otázky

Informácie o Vašom účte (fakturačné údaje, stav kreditu, vypršaní kreditu, ...) nájdete v sekcii Profil, kde možno tiež zmeniť Váš e-mail a prístupové heslo do administračného prostredia (musíte byť prihlásený).
V sekcii Servery nájdete kompletné informácie o Vašich Minecraft serveroch. Štandardne dostávate RAM 512 MB, tento počet môžete samozrejme navýšiť až na 16 GB v nastavení Vášho Minecraft servera, kde možno tiež zakúpiť aj niektoré bonusy (nahadzovač, RAM, záloha, MySQL, teamspeak3, ...) a zmeniť Váš aktuálny počet slotov, bez straty dát či výpadku servera!
Náš systém každý deň v 12:00 kontroluje stav kreditu všetkých majiteľov Minecraft serverov a už 7 dní pred vypršaním kreditu im zasiela informačné e-maily o stave ich kreditu a predĺžení servera. Ak si majiteľ Minecraft servera kredit nedobije, server mu bude v 01:00 (ráno) nenávratne zmazaný, bez možnosti obnovy (ak nemáte zakúpený bonus Záloha)!
Skontrolujte si Log servera, kde nájdete všetky príčiny, prečo sa váš Minecraft server nepodarilo zapnúť. Viac ako 70% prípadov je nedostatok RAM. Štandartnú RAM, ktorú dostávate po vytvorení servera (512 MB), nie je stavaná na pluginy do Vášho Minecraft servera, ak chcete pluginy využívať, navýšte si RAM v nastavení servera (sekcia Servery).
Najpravdepodobnejšie je už využité maximálny počet Minecraft serverov, ktoré sme aktuálne schopní prevádzkovať. Každý deň o 01:00 (ráno) premazávame servery, ktorých majitelia už nemajú potrebný kredit pre ďalšiu prevádzku. Aktálny stav Minecraft serverov nájdete v sekcii Serverlist .
V prvom rade si stiahnite Minecraft klient z oficiálnych webových stránok. Potom si pridáte server s Vašou IP adresou do klienta, ktorú nájdete v sekcii Ovládanie servera (musíte si nastaviť administráciu na daný server v nastavení servera). Server musí byť zapnutý (online)!
Stačí ísť do sekcie Verzie a vybrať si verziu z našej ponuky. Ponuku aktualizujeme vždy po vydaní stabilnej verzie!
Okamžite kontaktujte technickú podporu pomocu kontaktného formulára alebo správou na Messengeri (v pravo dolu).
Skontrolujte si, či ste odoslal správny tvar SMS na správne telefónne číslo. Ak áno a kredit sa Vám rovnako nenavýšil, počkajte hodinu a kontaktujte technickú podporu (ľavý panel), kde s Vami tento problém vyrieši.
Cez FTP nahráte do zložky plugins súbor s príponou .jar. Súbory bez prípony .jar, nie sú pluginy pre Váš Minecraft server. Akonáhle je plugin nahraný, stačí potom reštartovať server!