Serveruj.eu

Názov IP Adresa Mód (verze) Hráči
Na této stránce najdete nejčastější otázky, které si majitelé Minecraft serverů žádají u naší technické podpory. Tuto sekci budeme pravidelně aktualizovat, abychom Vám usnadnili provoz Vašeho Minecraft serveru.

Kolik mě bude stát Minecraft server ?

Často kladené otázky

Informace o Vašem účtu (fakturační údaje, stav kreditu, vypršení kreditu, ...) naleznete v sekci Profil, kde lze také změnit Váš e-mail a přístupové heslo do administračního prostředí (musíte být přihlášen).
V sekci Servery najdete kompletní informace o Vašich Minecraft serverech. Standardně dostáváte RAM 512 MB, tento počet můžete samozřejmě navýšit až na 16 GB v nastavení Vašeho Minecraft serveru, kde lze také zakoupit i některé bonusy (nadhazovač, RAM, záloha, MySQL, TeamSpeak3, ...) a změnit Váš aktuální počet slotů, bez ztráty dat či výpadku serveru!
Náš systém každý den v 12:00 kontroluje stav kreditu všech majitelů Minecraft serverů a už 7 dní před vypršením kreditu jim zasílá informační e-maily o stavu jejich kreditu a prodloužení serveru. Pokud si majitel Minecraft serveru kredit nedobije, server mu bude v 01:00 (ráno) nenávratně smazán, bez možnosti obnovy (pokud nemáte zakoupen bonus Záloha)!
Zkontrolujte si Log serveru, kde najdete všechny příčiny, proč se váš Minecraft server nepodařilo zapnout. Více než 70% případů je nedostatek RAM. Standardní RAM, kterou dostáváte po vytvoření serveru (512 MB), není stavěná na pluginy do Vašeho Minecraft serveru, pokud chcete pluginy využívat, navyšte si RAM v nastavení serveru (sekce Servery).
Nejpravděpodobnější je již využito maximální počet Minecraft serverů, které jsme aktuálně schopni provozovat. Každý den v 01:00 (ráno) promazáváme servery, jejichž majitelé už nemají potřebný kredit pro další provoz. Aktálny stav Minecraft serverů naleznete v sekci Serverlist .
V první řadě si stáhněte Minecraft klient z oficiálních webových stránek. Pak si přidáte server s Vaší IP adresou do klienta, kterou najdete v sekci Ovládání serveru (musíte si nastavit administraci na daný server v nastavení serveru). Server musí být zapnutý (online)!
Stačí jít do sekce Verze a vybrat si verzi z naší nabídky. Nabídku aktualizujeme vždy po vydání stabilní verze!
Okamžitě kontaktujte technickou podporu pomocí kontaktního formuláře nebo zprávou na MESSENGER (v pravo dole).
Zkontrolujte si, zda jste odeslal správný tvar SMS na správné telefonní číslo. Pokud ano a kredit se Vám stejně nenavýšil, počkejte hodinu a kontaktujte technickou podporu (levý panel), kde s Vámi tento problém vyřeší.
Přes FTP nahrajete do složky plugins soubor s příponou .jar. Soubory bez přípony .jar, nejsou pluginy pro Váš Minecraft server. Jakmile je plugin nahrán, stačí pak restartovat server!